Dom

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Certyfikaty
Chiny Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Pompy są w stanie spełniać określone wymagania klienta po sprawdzeniu skuteczności, a Twoja cena jest zawsze konkurencyjna.

—— Pan Kheng

Myślę, że jesteśmy bardzo szczęściarzami, ponieważ problemy z jakością materiału i pompą nigdy się nie pojawiły.

—— Panie Maksimow

Kupuję części zamienne od MŚP, a moi klienci zainstalowali te części w swojej produkcji i są bardzo zadowoleni z jakości i trwałości

—— Panie Olivier

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

1 2 3
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

1 2 3
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

 • Linia produkcyjna
  Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ciężkich pomp szlamowych. Nasza firma znajduje się w podstawowym mieście pomp do gnojowicy - Shijiazhuang, Hebei, Chiny, który zajmuje powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, w tym cztery warsztaty o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych, biura o powierzchni 4000 metrów kwadratowych i zakwaterowanie o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.

  W naszym odlewni znajdują się trzy piece elektryczne o częstotliwości pośredniej, o pojemności 1-tonowej, 2-tonowej i 4-tonowej indywidualnie. Prowadzimy jednocześnie trzy linie produkcyjne, jedną zgubioną linię do produkcji pianek i dwie linie do produkcji piasku żywicznego. Aby zapewnić najlepszą jakość, każda partia odlewów będzie testowana przed umieszczeniem ich w piecu i po wyjęciu z pieca. Nasze pompy są produkowane przy użyciu najbardziej odpornych na ścieranie i korozję materiałów, a różne obróbki cieplne są stosowane w zależności od różnorodności materiałów. Naszym celem jest stać się niezawodnym partnerem dla naszych klientów w zakresie dostaw pomp i części o długiej żywotności oraz obniżenia kosztów operacyjnych klientów.

  Możliwość odlewania: 3500 ~ 5000 ton rocznie

  Produkt Zdolność produkcyjna (jednostka)
  Seria SH / SG 2500
  Seria SF 1300
  Seria ZJ / ZGB 1800
  Seria OEM i tak dalej 1800

 • OEM / ODM
  Oferujemy produkty na zamówienie!

  Kompletna linia produktów na zamówienie dla górnictwa, elektrowni, masy celulozowej i papieru, hutnictwa, pogłębiania, budowania statków, maszyn rolniczych, texitle, przemysłu chemicznego.

  Ściśle współpracujemy z Tobą, aby zidentyfikować odpowiedni materiał i projekt odpowiedni do twojego zastosowania i środowiska.

  Pompy, części pomp lub cokolwiek, co cię interesuje, są dostosowane do twoich specyfikacji zgodnie z twoimi rysunkami lub twoimi próbkami i są zgodne z międzynarodowymi standardami.

  Zastosuj system Total Quality Management w całym procesie prodution.

  Czas dostawy produktów OEM będzie dłuższy niż nasze standardowe pompy lub części, ponieważ musimy tworzyć nowe wzory, a następnie odlewać, maszyny itp. Zwykle czas potrzebny na cały proces wynosi 35 dni.

  Procedury dla części "OEM": otrzymuj rysunki / próbki od klienta - analizuj, badaj, a następnie składaj oferty - potwierdzanie zamówienia - twórz nowy schemat - obsada - maszyna - obróbka cieplna - szlifowanie - malowanie-- statek

  Skontaktuj się z nami, aby poznać wymagania dotyczące produktu.

 • R & D
  Siłą Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd jest zespół inżynierów z dużym doświadczeniem w projektowaniu, badaniach, produkcji i zarządzaniu, którzy nieustannie pracują nad znalezieniem nowych rozwiązań technologicznych w celu poprawy wydajności swoich produktów i optymalizacji zrównoważonych działań.

  Pompy do gnojowicy produkowane przez Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd są równoważne, a części zamienne są wymienne z jedną z uznanych na świecie wiodących marek w branży pomp do gnojowicy. Jako firma posiadająca certyfikat ISO9001 konsekwentnie kładziemy nacisk na kontrolę jakości każdej procedury. Po zmontowaniu wykonamy testy hydrauliczne i testy wydajności każdej pompy, aby uniknąć problemów z wyciekami i uzyskać maksymalną wydajność.

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)