Dom

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

profil firmy
Shijiazhuang Minerals Equipment Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą pomp do gnojowicy w Chinach. Zajmujemy się ciężkimi i ciężkimi pompami.

Nasze pompy, wyprodukowane według najwyższych standardów, gwarantują długą żywotność, wysoką wydajność, łatwą obsługę i konserwację. Są szeroko stosowane w górnictwie, przetwarzaniu minerałów, utylizacji odpadów, pogłębianiu, budownictwie, hutnictwie, elektrowniach, oczyszczaniu ścieków, a także przemyśle chemicznym i naftowym.

Przez dziesięciolecia rozwoju zbudowaliśmy kompletny system projektowania, doboru, zastosowania i konserwacji pompy gnojowicy. Poświęcamy się oferowaniu rozwiązań aplikacji pompy szlamowej dla klientów z całego świata. Nasz zespół składa się z globalnej puli wysoko wyspecjalizowanych osób ściśle współpracujących w celu zapewnienia sukcesu naszym klientom. Ludzie tutaj są uzbrojeni w wyjątkową wiedzę, wysokie zaangażowanie i mocne dążenie do osiągnięcia opłacalnego rozwoju, osiągnięcia nowego poziomu usług i osiągnięcia prawdziwych rezultatów.

Dzięki kompletnemu systemowi zapewnienia jakości i surowym procesom produkcyjnym jesteśmy tutaj, aby zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty o doskonałej jakości z doskonałymi usługami posprzedażnymi. Zapraszamy do Shijiazhuang Minerals Equipment Co., Ltd.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Pierwsza historia:

W latach 80.Firma Shijiazhuang Pump Works wprowadziła zaawansowaną technologię pomp do szlamu, która jest podstawą instytutu badawczo-rozwojowego pomp do szlamu.
W latach 90.Nowa technologia pomp szlamowych rozpowszechniła się w całym kraju w głównych gałęziach przemysłu, takich jak górnictwo, hutnictwo, chemia, elektrownie i pogłębianie.
W 1996 roku, zaprojektowano i wykonano pompę serii ZJ, która służyła do transportu lekkiego medium ściernego w elektrowniach i transporcie odpadów poflotacyjnych.
W 1997, pompa serii ZGB została zaprojektowana i wyprodukowana do dostarczania szlamu ściernego w zastosowaniach z wysokim spadkiem.
W marcu 2006 r., powstała nasza pierwsza fabryka i specjalizowała się w rozwiązaniach pompowych na rynku krajowym, co pomaga naszym klientom szybko i profesjonalnie uzyskać wskazówki i usługi serwisowe.

 

Zespół międzynarodowy:

WMarzec 2010, zaczęliśmy wchodzić na rynek międzynarodowy i w ciągu dwóch miesięcy otrzymaliśmy pierwsze zamówienie od naszego klienta z Australii.
Zaczynając odlistopad 2011, zyskaliśmy coraz większe zaufanie i wsparcie od opinii rynku, co pomogło nam zbudować podstawową strategię rynku międzynarodowego.
Na końcu2012, dostaliśmy tak duże wsparcie od władz lokalnych i zagwarantowano nam działkę o powierzchni 51 200 metrów kwadratowych.
Wczesny2013, rozpoczęliśmy budowę naszej nowej fabryki, która znajduje się na przedmieściach miasta Shijiazhuang.
W lutym2013, utworzono pierwszy kompletny międzynarodowy zespół do obsługi rynku międzynarodowego, z dwoma oddzielnymi grupami prowadzonymi przez profesjonalną sprzedaż z 5-letnim doświadczeniem w branży pomp szlamowych.
W grudniu2014, zostaliśmy zaproszeni przez naszego klienta z USA, aby dowiedzieć się więcej na temat wydajności naszych pomp na miejscu i zapotrzebowania rynku.
Do sierpnia2015, oferowaliśmy nasze produkty i usługi do ponad 40 krajów takich jak Rosja, USA, Australia, Włochy, Niemcy, Holandia, Turcja, Korea, Singapur, Malezja, Iran itd..

 

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : CNSME

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-2,5000,000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

Video: http://youtu.be/wBxydkdkEgI

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Certyfikaty Chiny Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Certyfikaty Chiny Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Certyfikaty