Dom

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

dobra jakość Pompy z gumą lakierniczą na sprzedaż
dobra jakość Pompy z gumą lakierniczą na sprzedaż
Pompy są w stanie spełniać określone wymagania klienta po sprawdzeniu skuteczności, a Twoja cena jest zawsze konkurencyjna.

—— Pan Kheng

Myślę, że jesteśmy bardzo szczęściarzami, ponieważ problemy z jakością materiału i pompą nigdy się nie pojawiły.

—— Panie Maksimow

Kupuję części zamienne od MŚP, a moi klienci zainstalowali te części w swojej produkcji i są bardzo zadowoleni z jakości i trwałości

—— Panie Olivier

Im Online Czat teraz

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

1 2 3 4
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : CNSME
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-2,5000,000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Video: http://youtu.be/wBxydkdkEgI
Shijiazhuang Minerals Equipment Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą pomp do gnojowicy w Chinach. Zajmujemy się ciężkimi i ciężkimi pompami.

Nasze pompy, wyprodukowane według najwyższych standardów, gwarantują długą żywotność, wysoką wydajność, łatwą obsługę i konserwację. Są szeroko stosowane w górnictwie, przetwarzaniu minerałów, utylizacji odpadów, pogłębianiu, budownictwie, hutnictwie, elektrowniach, oczyszczaniu ścieków, a także przemyśle chemicznym i naftowym.

Przez dziesięciolecia rozwoju zbudowaliśmy kompletny system projektowania, doboru, zastosowania i konserwacji pompy gnojowicy. Poświęcamy się oferowaniu rozwiązań aplikacji pompy szlamowej dla klientów z całego świata. Nasz zespół składa się z globalnej puli wysoko wyspecjalizowanych osób ściśle współpracujących w celu zapewnienia sukcesu naszym klientom. Ludzie tutaj są uzbrojeni w wyjątkową wiedzę, wysokie zaangażowanie i mocne dążenie do osiągnięcia opłacalnego rozwoju, osiągnięcia nowego poziomu usług i osiągnięcia prawdziwych rezultatów.

Dzięki kompletnemu systemowi zapewnienia jakości i surowym procesom produkcyjnym jesteśmy tutaj, aby zaoferować naszym klientom najwyższej jakości produkty o doskonałej jakości z doskonałymi usługami posprzedażnymi. Zapraszamy do Shijiazhuang Minerals Equipment Co., Ltd.

Szczegóły kontaktu
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Serena Zhang

Tel: 86.311.66692398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)